Bruzdowa 173

Inwestycja dotyczy budowy dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych z garażami podziemnymi oraz elementami zagospodarowania terenu.

Adres inwestycji to ul. Bruzdowa 173 (w części wschodniej Nieruchomości –„Budynek A”) i ul. Bruzdowa 173A (w części zachodniej Nieruchomości –„Budynek B”).

Zaprojektowano budynki mieszkalne o trzech kondygnacjach nadziemnych (2 kondygnacje z poddaszem użytkowym, na którym dodatkowo zostały wydzielone antresole) i jednej kondygnacji podziemnej, jako budynki mieszkaniowe, wielorodzinne, punktowe, jednoklatkowe. Na kondygnacjach nadziemnych budynków mieszkalnych zlokalizowano mieszkania (po 19 lokali mieszkalnych w każdym). Główne wejścia do budynków znajdują się od strony północno-wschodniej. O obsługa komunikacyjna i piesza do budynków zostanie zrealizowana od ul. Bruzdowej.

Jako komunikację pionową w każdym z budynków zaprojektowano klatkę schodową wraz z windą osobową. Budynki będą posiadać po 1 kondygnacji podziemnej, w której zlokalizowanych będzie po 25 miejsc postojowych oraz niezbędne pomieszczenia techniczne.

Inwestycja została zaprojektowana jako dostępna dla osób niepełnosprawnych, w szczególności poruszających się na wózkach inwalidzkich. W projekcie zagospodarowania terenu przewidziano utwardzone dojścia do wejść głównych.

Prace budowlane zostały rozpoczęte 9 listopada 2020r. Zakończenie prac planowane jest na II kw. 2022r. Przekazanie kluczy klientom nastąpi po uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie.

Lokalizacja: https://goo.gl/maps/6ndHLybW2TTHzZNJ8

źródło: materiały inwestora

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *